logo
Ne giyeceğine karar veremeyenler, giyip de yakışıp yakışmadığından emin olamayanlar, yanında mutlaka bir arkadaşla alışveriş etmeye alışık olduğu halde kimseyi bulamayanlar için modadan anlayan ve yol gösterecek bir uygulamadır.
Moda Danışmanım | Sıkça Sorulan Sorular
671
page-template-default,page,page-id-671,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl kıyafetimi yorumlatabilirim ?

Cevap: Aşağıdaki adımları takip ederek kiyafetinizi kolayca yorumlatabilirsiniz.

  1. Uygulama açıldığında karşınıza gelen ekranda + işaretine dokunarak kıyafet fotoğrafınızı gönderme ekranına gelmelisiniz.
  2. Ekranın üstünde bulunan üç adet fotoğraf simgesine sırayla dokunarak kıyafetinizin üç farklı açıdan fotoğrafını yüklemelisiniz. Yeni fotoğraf çekerek gönderebilir veya fotoğraf albümünüze daha önce kaydetmiş olduğunuz fotoğraflardan seçebilirsiniz.
  3. Fotoğrafların altında bulunan isim,yaş aralığı,cinsiyet,giyilecek mekan ve vücut şekli alanlarına dokunarak bilgilerinizi girin. Kıyafetinizin doğru yorumlanabilmesi için bu bilgilerin doğru girilmesi önemlidir.
  4. Ekranın altındaki kullanım sözleşmesini okuyarak onaylamanız gerekmektedir.
  5. Ekranın en altındaki Tamam’a basmalısınız.
  6. Kıyafetiniz en fazla 10 dakika içerisinde yorumlanarak cep telefonunuza gönderilecektir.

Nasıl kredi satın alabilirim ?

Cevap: Kredi satın almak için uygulamanın ana ekranında en alttan soldan üçüncü olarak yer alan market arabası şeklindeki simgeye dokunarak kredi paketi satın alma ekranına gelmelisiniz. Bu ekranda listelenen satın alabileceğiniz kredi paketlerinden herhangi birine tıklayarak Google Play hesabınıza bağlı ödeme yöntemini kullanarak kolayca kredi satın alabilirsiniz.

Kıyafet yorumları ücretsizse neden kredi satın almalıyım ?

Cevap: MODA DANIŞMANIM herkese günde bir kere ücretsiz kıyafet yorumu hakkı veriyor. Bu hakkınızı ana ekranda kredi olarak görebilirsiniz. Bu hakkınız dışında, daha fazla kıyafet için yorum göndermek istediğinizde kredi paketi satın almanız gerekir.

Uzun süredir bekliyorum ama kıyafet yorumum hala gelmedi,neden ?

Cevap:  Size en kısa sürede ulaştırmak için yorumcularımız var güçleriyle çalışıyorlar. Ancak yoğunluğa bağlı olarak bazı zamanlarda yorumların gönderimi gecikebilmektedir. Yoğunluktan etkilenmeden kıyafet yorumlarınızı her zaman en kısa sürede almak için kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Kıyafet yorumlarınız gerçekten ücretsiz mi ?

Cevap: MODA DANIŞMANIM herkese günde bir kere ücretsiz kıyafet yorumu hakkı vermektedir. Bu hakkınız dışında, daha fazla kıyafet için yorum göndermek istediğinizde kredi paketi satın almanız gerekir.

Kayıtlı kıyafet yorumlarımı nasıl silebilirim ?

Cevap:  Geçmiş kayıtlı kıyafet yorumlarınızı ulaşmak için uygulamanın ana ekranında en alttan soldan ikinci olarak yer alan saat simgesine dokunarak Geçmişim ekranına gelmelisiniz. Daha sonra yorumunuza dokunmanız ve ekranın en altına inerek yorumu silme butonuna dokunabilirsiniz.

Gönderdiğim bilgileri nasıl değiştirebilirim ?

Cevap: Gönderilen kıyafet bilgilerinde değişiklik yapılması maalesef mümkün değildir. Yeni bilgiler ile tekrar göndererek doğru yorumlanmasını sağlayabilirsiniz.